Kredyt gotówkowy / konsolidacyjny – współpraca

Witajcie Drodzy Czytelnicy, w tym artykule chcielibyśmy opisać, jak wygląda współpraca z Naszą załogą. Zanim do tego przejdziemy, chciałabym wraz z mężem podziękować Ci , że jesteś z nami. Daje nam to dużego kopa do pracy, a wkładamy w to wszystko całe Nasze serce!

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy kredyt gotówkowy/ konsolidacyjny, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Jeśli jesteście zainteresowani kredytem gotówkowym lub konsolidacyjnym, to proszę o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się pod linkiem: (Formularz)

Banki, które posiadamy w ofercie, znajdują się w porównywarce: (Najlepsze oferty), którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Możecie w niej przeliczyć dowolną kwotę kredytu, na dowolny okres spłaty. Oczywistym jest, że porównywarka nie wie, jaki jest Wasz dochód, z jakiego jest tytułu, ile macie lat oraz jakie zajmujecie stanowisko, ponieważ nie ma w niej miejsca na wpisanie tych danych. Przedstawione oferty nie zawsze mogą być dla danej osoby dostępne. Dlatego tak ważny jest kontakt naszego Eksperta z zainteresowaną osobą. Ekspert podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zada kilka szczegółowych pytań, dzięki czemu możliwe będzie dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań i możliwości. Prosimy w uwagach zawsze wpisać preferowany dzień i godzinę kontaktu.
Ekspert podczas rozmowy telefonicznej również opowie zainteresowanej osobie, jak przebiega cały proces współpracy z nami.

 

Co gwarantujemy jeśli wniosek zostanie złożony za naszym pośrednictwem:

-najtańszy z możliwych dostępnych na rynku całkowity koszt kredytu,
-brak ukrytych opłat (wszystkie koszty kredytu wysyłamy wcześniej na maila do zapoznania się z nimi),
-brak dodatkowych produktów typu: ubezpieczenie kredytu, karta kredytowa, konto osobiste (chyba, że w danej chwili skorzystanie z oferty promocyjnej banku tego wymaga) – oczywiście jest to zawarte uwzględnione w Naszych symulacjach,
-indywidualne podejście do każdej sprawy (nie odsyłamy klientów z kwitkiem, nawet jeśli nie jesteśmy w stanie znaleźć finansowania dla danej osoby, to staramy się udzielić jej takich wskazówek i tak pokierować jej sytuacją finansową, żeby w przyszłości było to możliwe),
-jasne i przejrzyste reguły współpracy,
-nie mydlimy oczu, jeśli nasz Ekspert podczas rozmowy telefonicznej stwierdzi, że uzyskanie kredytu w danym przypadku jest niemożliwe, to mówimy o tym z góry, niemniej tak jak wspomniałem, staramy się tą osobę przygotować do kredytu w przyszłości.

Wszystkiego dobrego Wasza ANN i Bartłomiej  ?

Open modal