Zwrot prowizji, ubezpieczenia kredytu, oraz pozostałych opłat około-kredytowych.

O zwrot wyżej z wymienionych kosztów może starać się każda osoba, która zaciągnęła kredyt, pożyczkę po dacie: 18.12.2011 roku. Co najważniejsze spłaciła go przed czasem. Zwrot prowizji należy się osobie, która spłaciła ów kredyt/pożyczkę, skonsolidowała ją innym kredytem czy spłaciła z innych środków.

Jak sprawdzić czy należy Ci się zwrot prowizji.

Najłatwiejszym sposobem jest pobranie raportu z BIK. Możecie go śmiało do nas wysłać na adres kontakt@kobieceoszczedzanie.pl. Raport przeanalizujemy bezpłatnie i napiszemy z jakich banków możemy odzyskać Wasze pieniądze.

Drugim sposobem jest odnalezienie swoich starych umów kredytowych i podesłanie ich do nas również na skrzynkę mailową. Wówczas mamy możliwość obliczyć o jakie kwoty możemy walczyć z bankami. Uwierzcie mi, czasami są to kwoty rzędu 15 000 zł – 20 000 zł. W tym przypadku należy pamiętać, kiedy dany kredyt został spłacony, ponieważ w umowie kredytowej nie będzie takiej informacji.

Nie ponosisz żadnego ryzyka.

Nasza firma nie pobiera żadnych opłat za podjęcie zlecenia, wstępnie analizujemy raport z BIK lub umowy kredytowe klienta. W kolejnym etapie dzwonimy lub piszemy wiadomość e-mail. Mówimy o jakie kwoty możemy walczyć i z jakich banków zwrot prowizji Wam się należy. Wtedy również omawiamy szczegółowo warunki współpracy, żeby nie było żadnych niejasności.

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł zachęci was do zrobienia porządków w swoich finansach. Każda osoba, która w przeszłości brała jakiś kredyt powinna gdzieś w szufladzie trzymać swoje stare umowy kredytowe. Jeśli natomiast z losowych przypadków zostały one zagubione to nic straconego, bo tak jak napisałem można również pobrać raport z BIK z którego również dowiemy się wielu ważnych rzeczy.