Jest i on – Nowy Rok, a z nim nowe postanowienia, wyswania i możliwości.

Każdy z nas, jak co roku, układa sobie postanowienia, ale czy zeszłoroczne zostały spełnione, czy jesteśmy konsekwentni w tym, co sobie obiecujemy? Jestem przekonana, że u większości z Was nie, ale nie ma się czym martwić. Jeśli po drodze poszło coś nie tak, to nic, w tym roku możemy spróbować po raz kolejny. Wiara w siebie to fundament osiągnięcia sukcesu.

Pamiętaj, każda z nas jest wielka, mądra i piękna, dzięki temu możemy wzbić się ponad chmury. A ponad chmurami wszystko jest możliwe.

Tego życzę Wam na Nowy Rok – wiary w siebie i w swoje możliwości! Ja w Was wierzę! ☺

Moje Postanowienie

Dostałam od Was mnóstwo wiadomości  o Waszych postanowieniach i przyznam, że jestem pod wrażeniem! Trzymam za Was kciuki. Co natomiast z moim? Bardzo długo się nad tym zastanawiałam i dziś już wiem, co chciałabym zmienić w tym roku. Jak już wiecie, jestem mamą rocznej istoty i ostatni rok poświęciłam jej każdy swój dzień. W związku z czym moja ukochana praca zeszła na drugi plan.  Strasznie stęskniłam się za moimi ukochanymi klientami, więc postanowiłam wrócić. Oczywiście ze zdwojoną energią, zapałem i motywacją.

Wiem, że nie będzie to proste, ponieważ moja córka przykleiła się do mnie jak rzep, ale wierzę, że jestem w stanie to zorganizować. To tylko kwestia odpowiedniej organizacji czasu.  Wiecie same, że praca mamy to praca przez 24h na dobę, ale dzięki Bogu mamy takie instytucję jak żłobek czy niania i mam zamiar z tego skorzystać. Przed ciążą byłam aktywną zawodowo kobietą, praca sprawiała mi satysfakcję i czułam, że się w niej realizuję. W tym roku będę aktywną zawodowo mamą!    Szczęśliwą mamą <3

A Wy jak zniosłyście powrót do pracy po porodzie? Macie dla mnie jakieś cenne wskazówki, które pomogą mi w realizacji mojego postanowienia?

Ann.